قدرت جذب متافیزیکی خواسته ها


قدرت جذب متافیزیکی خواسته ها از آن مقاله هایی است که زبان از بیان و تفسیر آن عاجز است ! با این وجود لازم است که تا جایی که ممکن است با زبان، مورد بحث قرار گیرد.

محمد جانبلاغی در این مقاله (قدرت جذب متافیزیکی خواسته ها) به شما دقیقا آدرس میدهد که کدام بخش در وجودتان است که به زبان ساده، باعث عملکرد قانون جذب میشود و رویداد مورد نظرتان را به حقیقت تبدیل میکند.

قانون جذب خواسته ها کدام بخش قانون جذب را عملی میکند ؟

برای کسانی که بصورت ساده و دقیق با قانون جذب آشنا نیستند، باید گفت قانون جذب بیان میدارد شما همان چیزی را جذب میکنید که همین اکنون هستید، نه چیزی که آرزویش را دارید.

به این معنا که اگر به شدت چیزی را میخواهید، شما لزوما آنرا جذب نمیکنید، بلکه فقط اگر در همین لحظه و هر لحظه داشتن آنرا کاملا حس کنید و وجود این حس داشتنِ خواسته تان”، به حقیقتی بدیهی و جز ذات و وجود شما در لحظات عمرتان تبدیل شود، شما آنرا جذب زندگی خود خواهید کرد.

در این میان باید بر اساس تجربه، به زبان بی زبانی و به سختی، دقیقا تاکید شود که کدام بخش مسئول جذب متافیزیکی خواسته هایتان است !

خیلیها برای استفاده از قانون جذب، کلی به خواسته شان “فکر” میکنند یا حتی آنرا “تصویر سازی ذهنی” میکنند.

همچنین ممکن است کاملا تلاش کنند که چیزی که میخواهند را حس کنند. اما باید بدانید اینها هیچکدام آن شاه کلید نهایی جذب خواسته هایتان نیستند.

تصویر سازی کردن، یا خیالپردازی کردن، یا حتی فکر کردن، روزانه هزاران بار رخ میدهد. و حتی اگر عمدی از این ویژگیهای وجود خود استفاده کنید، آنچنان موثر نیست.

اما بخشی از وجودتان که آدرس دهی به آن با زبان بسیار سخت است و باعث جذب متافیزیکی خواسته ها میشود، بخشی است که امکان حضور شما در همین لحظه در هر جایی را ممکن میکند.

مثلا همین اکنون چشم های خود را بسته و به بهترین خاطره زندگیتان که به خوبی آنرا به یاد دارید بروید. یا چشمتان را ببندید و به لحظه ای بروید که در خانه پدری و کودکیتان بودید.

آیا میتوانید بسیار عمیق و کامل در آن لحظه حضور پیدا کنید، طوری که عملا تبدیل به حقیقت محض همین لحظه شما شود ؟

در مقالات مختلفی سعی کرده ام که این بخش از وجودتان دقیقا به شما آدرس دهی شود و شاید بهترین کلمه توصیفگر، همان کلمه “حضور” باشد !

یعنی بخشی که حضور مطلق شما در هر جایی و هر واقعیتی را ممکن میکند. شاه کلید جذب، همان بخش است !

خیلی ها وقتی تصویر سازی میکنند، در حقیقت در همینجا و همین لحظه هستند ولی خیالاتی نیز در سر آنها میگذرد! و به همین علت حتی پس از تصویر سازی نیز هزاران مشکل و تردید در ذهن دارند.

اینها تصویر سازی ذهنی موثر برای جذب متافیزیکی نیست. در بخش معرفی شده از وجودتان، وقتی شما چشمانتان را بسته و در جایی یا وضعیتی “حضور” پیدا میکنید، هیچ جای بحثی وجود ندارد.

شما در همین لجظه آنچه میخواهید را بصورت واضح دارید و عملا شما در همین لحظه به آنچه میخواهید رسیده اید و عملا حتی تلاش برای رسیدن به آن نیز از ذهنتان میرود زیرا شما آنرا در همین لحظه دارید ! این، بخشی است که باعث جذب متافیزیکی بسیار سریع میشود و باید در وجود خود، آنرا پیدا کنید.

رسیدن به آرزوها با قانون جذب

باید احساس رسیدن به خواسته و اهدافمان را در جهت رسیدن با قانون جذب داشته باشیم به عنوان مثال :

بریم یک دوری با ماشین مورد علاقه مان بزنیم , بریم لوازم مورد علاقه خانه مان را به بخریم و ….

هر خواسته و هدفی که دارید می‌خواهید با قانون جذب به آن برسید باید جزئیات دقیق آن را مو به مو بنویسید و آن را در زندگی خود احساس کنید.

قانون جذب به ما کمک میکند که به خواسته به هدفی که داریم برسیم و هر چیزی را که میخواهیم جذب کنیم.

میتوانیم فکر کنیم هنگامی که از خواب بیدار میشویم آن چیزی را که میخواهیم سر جایش است و احساس داشتن خواسته و هدفمان را درون خودمان ایجاد کنیم .

اگر الان چیزی را ندارید از دل هیچ چیز و راه می توانید راهی را پیدا کنید .

بگذارید واضح تر این مطلب را برایتان روشن کند :

به این فکر کنید یک ماشین که درشب در حال رانندگی است چراغ هایش فقط صد متر جلوتر را می بیند در حالی که می توانید با آن ماشین یک مسیر طولانی از شمال تا جنوب را بروید .

زندگی مانند همین چراغ ها در تاریکی شب می باشد و اگر مطمئن باشید که صد متر جلوتر برایتان مشخص می‌شود می‌توانید ۳۰۰ متر جلوتر را ببینید .

زندگی ما دقیقاً همانند همین ۲ چراغ روشن یک ماشین در تاریکی است , زندگی همین طور آشکار می شود و خواه و ناخواه ما را به هدف و آرزویی که داریم می‌رساند .

چیزی که خیلی از مردم فکر می کنند این است که چه قدر طول می کشد ما به آن خواسته به هدفی که داریم برسیم , چقدر طول می کشد که با قانون جذب به خانه مورد علاقه , پول و ثروت , یک رابطه عالی و… برسیم.

قانون جذب هرگز یک قانون ثابت نیست که بتوانیم برای آن زمان تعریف کنیم . برای کائنات زمان تعریف نشده است به عنوان مثال ۶۰ دقیقه طول می کشد یا ۱۰ روز و….

همه چیز به این بستگی دارد که چقدر ما به خواسته و هدفی که داریم هم ارتعاش و هم جهت شویم .

اندازه و زمان اصلا برای کائنات مهم نیست فقط باید درخواست از کائنات را بدانیم و خواسته خودمان را از کائنات درخواست کنیم .

شما درباره قدرت جذب متافیزیکی خواسته ها چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی (کمک گرفته از سایت قدرت نامحدود)

4.5/5 - (35 امتیاز)

قدرت جذب متافیزیکی خواسته ها  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قدرت جذب متافیزیکی خواسته ها


تولدی دوباره

فرمول های اصلی موفقیت

آموزش قوانین جهان هستی برای رسیدن به آرزوها

باورهای محدود کننده چیست؟


 1. نظر ارادتمند خسرو پوریان درباره این موضوع :

  باسلام وعرض ادب محضرمبارک استادعزیزوتوانمندامیدوارم ازاینکه بی پرده اماصادقانه پرسشم رامطرح میکنم براین حقیرببخشائی که صدالبته پاسخ شما براین سوال نه ازباب فضولی بلکه جهت حصول اطمینان بیشترواقناع ذهن وضمیردرونی خودکه به فضل خدا وارشادشماآخرین قدم رادراین راه باآگاهی هرچه تمامتربردارم واما سوال:شمااستادعزیزکه به همه خواسته هاباهمت وتلاش نائل شده ای چه نیازی به کسب درآمد وفروش این فایلهادارید؟


  1. خسروپوریان عزیز سلام و درود برشما
   سوال خیلی خوبی مطرح کرده ای ازتون متشکریم.
   وقتی انسانی ارتعاشش را تغییر می دهد وارد مداری می شود که در اون مدار ایده و راهکارهای به ذهنش می رسد که متناسب با اون مدار باشد.من بیش از ۷ سال کار مشاوره و روا ندرمانی انجام می دادم.اصلا در فکر کسب و کار آنلاین (اینترنتی) نبود.همیشه فکر می کردم که من باید در دانشگاه تدریس کنم.و بعدازظهر ها هم کلا در کلینیک باشم.ولی کم کم کسب و کارم را اینترنتی کردم دیدم می تونم از این طریق به افراد زیادی مشاوره بدهم.اینقدر مراجع داشتم که فکر تدریس دانشگاه دیگر برام به صرفه نبود.من عاشق رشته روانشناسی بود و کلی برایش وقت و انرژی گذاشته بود.ولی الان خیلی کم کار مشاوره انجام می دهم.مثلا شاید کاهی یکی ۲ مراجع پذیرش کنم. فقط روی طراحی سایت و آموزش های انلاین تمرکز کردم.چون آزادی زمانی خوبی دارم هم دارآمدی که ایجاد میکنم صدها برابر کاری بود که انجام میدادم.و من همیشه از الهامات و ایده های ذهنی خودم پیروی می کنم و همیشه نتیجه عالی بوده و هست.
   من از خدا ثروت وسلامتی و خیلی چیزهای دیگه خواستم.اصلا خدا را شکر میکنم که هیچکدوم را مستقیم بهم نداد.ولی راهکار های خیلی عالی جلوی پای من گذاشت. مثلا در مورد همین وب سایت می خواستم روزانه بیش از ۲۰ هزار نفر روزانه وارد سایت من شوند.معجزه خواصی روی نداد.ولی خیلی اتفاقی یکی از همکاران یک فایل به من دادند درمود آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی.بیش از ۳۰ ساعت آموزش واقعا عالی بود.همین تکنیک ها را یادگرفتم روی سایتمان پیاده سازی کردم نتیجه واقعا عالی بود.شاید به اون ۲۰ هزار بازدید کننده ای که می خواهم هنوز نرسیده ام ولی تا ۶ ماه آینده مطمئنن چنین اتفاقی رخ خواهد داد.
   واین فایل صوتی که هم بهترین گزینه برای شماست که راهکارهای اون قطعا می تونه تحول خیلی بزرگی در دنیای شما ایجاد بکند.اگر در مدارش باشید یا این فایل را تهیه می کنید یا از یه جایی به دستتون می رسه.اگرهم در مدارش نباشید به رایگان هم بهتون بدم هیچ سودی به حالتون نداره.چون من این کار را روی مراجعانی که داشتم تست کردم.به خیلی ها این فایل رو هدیه می دادم بعد جلسه بعدی که برای مشاوره میومد پیش من می گفتم از فایل ها استفاده کردی چطور بود؟ میگفتن آقای دکتر دلت خوشه ها.من اینقدر بدبختی دارم که وقت نمی کنم به این چیزها گوش بدم. اون موقع یادگرفتم که زورکی نمیتونم مدار کسی را تغییر بدم.ونمیتونم به کسی چیزی که در مدارش نیست را بدهم.
   امیدوارم تونسته باشم جواب خوبی بهتون داده باشم
   اگر بازهم سوالی بود خوشحال میشم بفرمایید با کمال میل پاسخ می دهم
   موفق باشید

  2. نظر ر.ن درباره این موضوع :

   خیلی عالی بود این موضوع.ولی یکم مبهم بود.منظورتون اینه که وقتی مثلا چشمامونا میبندیم ی حالت سه بعدی داشته باشیم برای اون خواسته؟مثلا اگر ماشین دلخواهی میخواهیم قشنگ حس کنیم که اونجا داخلش حضور داریم و یک تجسم عمیق انجام بدیم؟؟؟یا چیز دیگه ای؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.مثل سوالات دیکه که قسمتهای دیگه پرسیدم و جوابگو بودید.سپاس


   1. سلام مهربان
    شما باید خواسته هاتون رو تجسم بکنید. تجسم اینکه چی میخواهید این اولین قدم است. بعد به نشانه های که دریافت می کنید توجه کنید و هوشیار باشید. و از همه مهم تر اقدام کنید.
    لطفا برای توضیحات بیشتر به این صفحه زیر مراجعه کنید
    https://www.janblaghy.ir/از-کجا-شروع-کنم؟/

 2. نظر ناشناس درباره این موضوع :

  سلام.سپاسگزارم از زحمات شما.
  مطالبی که در بالا خوندم راستش یه جاهاییش کاملا کپی شده از فیلم راز بود و اون بخش پاسخ به یکی از دوستان هم که بحث مدار و الهامات رو مطرح فرمودید هم همینطور.
  اما من به طور مشخص میخوام ارتباط متافزیک و قانون جذب رو بدونم و اینکه چطور میتونم با تلفیق درستی از جذب و متا در جهت خلق خواسته هام گام بردارم.ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید