نحوه درخواست از خداوند و کائنات


قانون درخواست چیست؟

می توان گفت که درخواست از خدا یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته هاست که در این مقاله تمامی مراحل و روش های درخواست از خدا را به طور کامل به شما آموزش می دهیم.

شما می توانید از قانون جذب کائنات برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته های خود استفاده کنید.

برای رسیدن به خواسته ها و اهداف باید به درستی از خدا بخواهد و کائنات به درخواستی که از آنها می شود پاسخ می دهد.

کسانی که با قوانین جذب آشنا هستند باید این فرمول سه گانه را به خوبی بدانند

درخواست، پاسخ (باور) و دریافت

من دیده ام که مردم می گویند، پرسیدم. من این قانون را می شناسم و درباره آن زیاد شنیده و خوانده ام، اما وقتی به زندگی آنها نگاه می کنید، می بینید که آنها تقریباً هیچ چیز را تغییر نداده اند، یعنی آنها فقط این فرمول را می دانند و فقط فکر می کنند کارآمد است. واقعیت چیز دیگری است

قانون درخواست بیان می کند که برای دریافت درخواست، خواسته یا پاسخ به سؤال خود، ابتدا باید دقیقاً بدانید که چه می خواهید.

یعنی اگر هر لحظه و ناخودآگاه از شما پرسیده شود که در آن لحظه چه می خواهید و به دنبال چه هستید (؟)

شما باید بتوانید درخواست خود را با جزئیات کامل برای سوال کننده توضیح دهید.

در این مرحله، میل شما نسبت به خودتان کاملاً مشخص است، بنابراین دنیا بر اساس سیگنال هایی که از شما دریافت می کند دقیقاً می داند که شما چه می خواهید.

به عنوان مثال، اگر خانه جدیدی می خواهید، باید آنچه را که می خواهید بنویسید، بدون هیچ محدودیت ذهنی و منطقی، یا مدام آن را مرور کنید و با خودتان در مورد آن صحبت کنید. این مثال را در نظر بگیرید. این نمونه ای از تمایل به شفافیت است.

این ابهام شما مثل این است که بخواهید کانال تلویزیون را عوض کنید. اگر نمی دانید به کدام کانال می خواهید بروید و دکمه مناسب روی ریموت کنترل را فشار نمی دهید، چگونه تلویزیون می داند که به کدام کانال سوئیچ کند؟!

نحوه درخواست از خداوند

ضرب المثلی هست که می گوید اگر ندانی کجا می خواهی بروی، جایی نمی روی.

نباید امیدوار باشید که خدا می داند من چه می خواهم. بدان که وقتی از خدا می خواهی، خدا می خواهد که دقیق و شفاف باشی.

به این آیه توجه کنید:

یَسْأَلُهُ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ کُلَّ یَوْمٍ هُوَ فِی شَأْنٍ ﴿۲۹﴾

هر که در آسمانها و زمین است از او درخواست مى ‏کند هر زمان او در کارى است (۲۹)

و یا در داستان طوفان نوح، زمانی که نوح در کشتی بود و همه جا را آب فرا گرفت، بعد از مدتی نیاز بود که آب کم کم پایین رفته و کشتی نوح بر زمین بنشیند. در اینجا خداوند به نوح وحی میکند که این خواسته را درخواست کن:

وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِی مُنْزَلًا مُبَارَکًا وَأَنْتَ خَیْرُ الْمُنْزِلِینَ ﴿۲۹﴾

و بگو پروردگارا مرا در جایى پربرکت فرود آور [که] تو نیکترین مهمان‏نوازانى (۲۹)

ببینید، ما نمیتوانیم بگوییم خدا خودش میداند که جای خوبی کشتی را فرود آورد. خود خداوند به نوح فرموده که این خواسته را درخواست کن.

طبق قانون درخواست چون جهان بصورت یک سیستم برنامه ریزی شده است که به درخواست های انسانها گوش داده و آنها را عملی می کند.

این درخواست ها از طریق زبان، تجسم، شکرگزاری و صحبت کردن و غیره انجام می شود. جمله ی معروفی از استر هیکس هست که میگوید بخواه و به تو داده خواهد شد.

نحوه درخواست از کائنات

وقتی از کائنات سوال می کنید، حتما درخواست خود را خیلی واضح بیان کنید. هر چه درخواست شما واضح تر باشد، ارتعاش بیشتری به هدف خود می دهید. برای روشن شدن خواسته راجب اهداف خود را بنویسید و صحبت کنید.

تمرکز کردن

روی خواسته ها و اهداف خود تمرکز کنید هر چه بیشتر تمرکز کنید، کیهان پیام شما را سریعتر دریافت می کند. شما باید اهداف خود را به خود یادآوری کنید و احساس خوبی داشته باشید.

احساس کنید

خواسته ها و اهداف خود را در زندگی خود احساس کنید، احساس میل باعث می شود آرزویی که به کائنات می دهید قوی تر شود. یکی از مهم ترین مراحل قانون جذب این است که اهداف خود را احساس کنید. باید احساس کنید که هدفی در زندگی دارید و به آن رسیده اید.

رهایی خواسته

وقتی ارتعاش اهداف خود را به کائنات می فرستید، میل خود را برای رسیدن به آن رها کنید. به عنوان مثال، وقتی یک نامه واقعی برای شخصی منتشر می کنید، دیگر لازم نیست بخواهید که آن نامه به هدف خود برسد. مقصد خواهد رسید.

هرگز منفی نباشید

بعد از اینکه درخواست خود را به کائنات دادید ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید . این را بدانید که هر چقدر افکار شما منفی باشد ارتعاش ناخواسته و منفی به سمت اهداف خود میدهید ارتعاش منفی باعث میشود که کائنات زمان رسیدن به درخواست شما را به تاخیر بیندازند . با تمرین کردن احساستان را خوب نگهدارید.

مقدمات را فراهم کنید

قبل از رسیدن به اهداف خود رزرو کنید. مثلاً اگر کتابی را سفارش دهید، جای مناسبی را برای آن کتاب در کتابخانه خود آزاد می کنید که آن را در محلی که قبلاً آن را تهیه کرده اید قرار می دهید.

در زندگی خود فراموش نکنید که برای آرزوهایی که به کائنات فرستاده اید جا باز کنید و قبل از رسیدن درخواست مقدمات را فراهم کنید.

ارتعاش خود را قوی تر کنید 

برای نزدیک‌تر شدن به خواسته‌هایتان، کارهایی را انجام دهید که ارتعاش شما را قوی‌تر و قوی‌تر می‌کند تا به هدفتان برسید. تجسم رجب مستلزم سخن گفتن، شکرگزاری و… است.

از منفی ها دوری کنید 

از هر چیزی که شما را وادار به تفکر منفی می کند دوری کنید. مکان های منفی، اخبار، فیلم ها، افراد منفی و بد را از زندگی خود حذف کنید تا ارتعاشات خود را حفظ کنید و احساس خوبی داشته باشید.

نگران نباشید

نگرانی در مورد اینکه چرا درخواست من برآورده نشد منجر به ارسال ارتعاش منفی می شود. مطمئن شوید که کار خود را به خوبی انجام می دهید، قطعا به آنچه می خواهید خواهید رسید.

پس اصلا نگران نباشید و نگرانی و استرس را کنار بگذارید. ممکن است برای رسیدن به هدف و خواسته خود فکر کنید که به دلیل عدم دریافت درخواست درخواستی ارسال نکرده اید، در نظر داشته باشید که کائنات اصلا زمان نمی شناسد. پس استرس و نگرانی را از خود دور کنید.

باور کنید دریافت می کنید

شما باید مطمئن شوید که به اهداف خود می رسید. اطمینان به درخواستی که ارسال می کنید زمان مورد نیاز برای دریافت درخواست شما را کاهش می دهد. مطمئن باشید با ارسال درخواست پاسخ 100% دریافت خواهید کرد.

دوستدارتان محمد جانبلاغی

4.3/5 - (275 امتیاز)

نحوه درخواست از خداوند و کائنات  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  نحوه درخواست از خداوند و کائنات


خودت را بیشتر دوست بدار …

چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟

قانون شکرگزاری چیست و قوی ترین روش های شکرگزاری

قوی ترین جملات انگیزشی, سخنان انگیزیشی برای شروعی قدرتمند


 1. نظر ع ا درباره این موضوع :

  مم خودم یه ادم خیلی شکاکی هستم اما امروز با خودم عهد میبندم که به قانون جذب فکر کنم وزندگی خود را بیشتر از این خذاب نکنم کمکم کنید

 2. نظر Reyhaneh درباره این موضوع :

  باعرض سلام… من دوسال پیش کتاب قانون جذب رو داشتم تاوقتی که اونو میخوندم وشکر گذاری میکردم واقعا حس و حالم با بقیه متفاوت بود یعنی اینطورشده بود که انگار هیچ چیزی ناراحتم نمیکرد و فقط به نعمت ها و داشته هایی که خدا داده بود فکر میکردم و از زندگیم فوق العاده راضی بودم ولی باز این روال رو ول کردم اماحالا میخوام دوباره شروع کنم و به شما دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما این قانون رو تو زندگیتون به کار ببرین

  1. نظر مهشید درباره این موضوع :

   خیلی عالی بود دید من خیلی باز تر شد ممنونم

 3. نظر جوانا درباره این موضوع :

  ببخشيد من یه مشکل دارم
  چگونه بتونم از کائنات درخواست کنم
  تا انرژی به من بدن


  1. سلام مهربان
   منظورتان از انرژی چیست؟ ایا منظورتان داشتن حس خوب است؟

  2. نظر مجید عزیززاده درباره این موضوع :

   همیشه مثبت فکر کن و بگو میشه من میتونم من بهش میرسم من حتما به تمام خواسته های خودم میرسم و اگر از ته دل باشه و حسش کنی و بهش اطمینان داشته باشی حتما بهشون خواهی رسید شک نکن .خداوند مهربان و بخشنده و بی نیاز است.
   سعی کن خودتو به حس خوب داشتن عادت بدی و به چیزهای منفی و مخرب فکر نکنی.خواسته هات و روی کاغذ بنویس و بهشون اطمینان داشته باش. امیدوارم به همه خواسته هات به زودی زود برسی.

 4. نظر حامد توفیق درباره این موضوع :

  با سلام و و آرزوی نکات خوب ب ای همه شما،
  چنانچه تفکرات مذکور به سلامت ابتکار و خلاقیت فرد لطمه وارد نکند. فرایند خوبی هست…….. گروهی از دوستان به صرف درخواست اتفاقات خوب، به گوشه ای خزیده و از کار و فعالیت، ایست می‌نمایند و از نبوغ و استعدادهای نهفته خود بهره مند نمی‌شوند……..
  و در نتیجه پس از مدتی دچار کسالت و بی تحرکی، می‌شوند……..
  گو/ا و سالم باشید….

 5. نظر 😭Mobina😭 درباره این موضوع :

  من چند روزه دارم سعی میکنم که یه پیغام واسم ارسال بشه اما متأسفانه ارسال نمیشه من همه راه حل هارو هم امتحان کردم ولی ارسال نشده الان هیشکی نی که به من بگه چیکار کنم🥺😭

   1. نظر 😭Mobina😭 درباره این موضوع :

    پاکسازی، ای اف تی و ….🥺


    1. خوب مهربان شاید اشتباه بهتون آموزش دادند. شاید اشتباه داری راه را می روی. چرا جلسات ای اف تی ما رو تجربه نمی کنید؟

     1. نظر 😭Mobina😭 درباره این موضوع :

      تجربه کردم🙂

 6. نظر ناشناس درباره این موضوع :

  با سلام و احترام من چند سال پیش دوره دبیرستان با کتاب ژوزف مورفی بنام نیروی تفکر مثبت آشنا شدم و خوندمش بعد که تجربه و امتحان کردم دیدم خلق و خو و خیلی مسایل زندگیم عوض شد همه هم همینو بهم میگفتن افسرده و بی انرژی و کسل و منزوی بودم که ناامید زندگی میکردم بعد حال و روحیم عوض شد ولی بعد مدتی بخاطر مشکلاتی روحیم برگشت الان با اینکه کتاب های زیادی خوندم از جمله روانشناسی تصویر ذهنی ماکسول مالتز یا کتاب خوزه سیلوا یا چهار اثر فلورانس و هرچی هم تمرین های کتاب رو انجام میدم سعی میکنم دقیق باشه طبق گفته های کتاب ولی هیچ تغییری نمیکنه اوضاعم خودم نمیدونم مشکل کارم از کجاست ممنون میشم راهنماییم کنید


  1. دوست خوبم سلام
   وقتتونم بخیر
   این کتاب های که گفتید خوبه.و شما باید روی باورهایتان کار کنید. مشکل از باورهای است که به تو اجازه تغییر نمی دهد. قبلا چون ترمزهای کمتری داشتید راحت تغییر می کردی. ولی الان ذهنت به این سادگی ها تغییر را قبول نمی کند. وباید برای تغییر اصولی باورها کار کنید. اما یک خبر خوب اینکه لازم نیست برای تغییر باورها کلی انرژی و زمان صرف کنید ما در دوره ارتعاش ثروت کمکت می کنیم که فقط در 4 روز باورهای محدود کننده ات را برای همیشه تغییر بدید.

 7. نظر میرابولفضل رضوی درباره این موضوع :

  خیلی جالب بود امیدمان به خداوند باشه و خدا وند به وضوح فرموده از من بخواه تا اجابت کنم مثبت فکر کنیم چشمانمان را بسته وبه چیزهای مثبت فکر کنیم انسان اشرف مخلوقات وبه هرچه که بخواد می رسه ولی به شرط اینکه هرروز صبح که از خواب پا میشه بگه خدایا شکرت که حواست بهم هست سالم هستم رودارم زندگی جدیدی درآغاز میکنم باور داشته باشیم نیروی کشش وجود داره هست وهر طور بخواهیم همون جور میشه یاعلی مدد


  1. جناب رضوی عزیز سلام و درود بر شما
   مرسی از متن زیباتون که به ما و سایر عزیزان انرژی و حس خوبی داد

  2. نظر مائده درباره این موضوع :

   کاملا درسته خود خدا فرمودند که من را بخوانید تا پاسخ دهم شمارا

 8. نظر تلنگر فهم درباره این موضوع :

  با سلام خدمت دوستان عزیز…من خیلی ساله که این راز موفقیت آمیز و میشناسم و دارم باهاش زندگی میکنم .شکرگذار این هستم که هرچه خواهم را جذبش میکنم…..شما دارید توی جو جاذبه زندگی میکنید این هستی و آسمان و زمین…..قانون جذب بهت یاد میدهد که تو خودِ جاذبه ای….مغز شما آهنرباییه که هرچیزی را بخواهی جذب کنی….اول اینکه خودتو باور داشته باش بعد اینکه بخوای واقعا این راز بزرگ و یاد بگیری و بفهمی…..
  من خودم تو زندگیم مشکل زیاد داشتم و دارم ولی راه درستش و صحیحش اونی که میخوام جلوم میاد..
  شکر میکنم بابت هرچی که دارم و ندارم.
  بهترینارو براتون آرزو مندم..

 9. نظر منیره عمارلو درباره این موضوع :

  عالی بود سپاسگزارم آرامش گرفتم

 10. نظر parninan درباره این موضوع :

  سلام
  من نزدیک یک هفته است که از کائنات درخواست میکنم ولی پاسخی نمیگیرم.
  لطفا کمکم کنید که چگونه به جواب برسم

   1. نظر m.a.akbari200 درباره این موضوع :

    با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما
    در مورد رهایی خواسته منظور جنابعالی اینست که دیگر نیاز نیست هر روز در مورد خواسته هایمان صحبت کنیم و یا نیاز نیست هر روز از کائنات درخواست کنیم ؟


    1. سلام مهربان
     برای رسیدن به خواسته هایت اول باید بدونی چی می خواهید؟ پول؟ چقدر؟
     قدم دوم برای رسیدن به خواست هات عمل به الهامات یا همون ایده هایی است که وارد ذهنت میشه.
     شما درخواست پول داری؟ می بینی یه ایده میاد تو ذهنت که فلان بیزنس را راه اندازی کن. ولی اینجاست که خیلی ها گیر کرده اند.
     شک می کنند. می ترسند و خودشون و ایده هاشون را باور ندارند و عملا کاری برای رسیدن به خواسته هاشون انجام نمیدن.
     هر چند ما در دوره جامع آموزش قانون جذب مفصل در این باره توضیح داده ایم.

     برای تهیه دوره در گوگل کلمه : دوره قانون جذب جانبلاغی را جستجو کنید…
     بازهم سوالی بود خوشحال میشم مطرح کنید.

 11. نظر m.a.akbari200 درباره این موضوع :

  سلام استاد . خیلی ممنونم از راهنمایی ها تون . ببخشید استاد طبق گفته شما پس اول باید خواسته مشخص بشه و بعد درخواست آن به کائنات و در آخر ایده هایی است که به کمک کائنات بدستمان می رسد. درسته؟
  ببخشید استاد درخواست ما از کائنات با استفاده از بسته آموزشی شما باید هر روز ادامه داشته باشد درسته؟

 12. نظر Delbar._.910 درباره این موضوع :

  تاثیر گذار بود !
  من همیشه از بعضی روش ها برا ذهن تمرین کردم مث مدیتیشن، شکرگزاری و…
  تقریبا همش تجربه کردم
  نتیجه نمیده !
  اصلا
  تنها راه درست برای خواسته ها
  تلاش کردنه
  اگه خواستار کتابی
  تلاش کن با درامدت بخریش
  تناسب اندام میخای
  براش تلاش کن رژیم بگیر و ورزش کن
  با نشستن و فکر کردن چیزی براورده نمیشه !

  1. نظر مهدی طاهری درباره این موضوع :

   سلام من ۱۰ سال برای یک ادم ثروت مند کار کردم همیشه بهم میگفت مثل پسرم هستی نگران هیچی نباش همه جوره هواتو دارم اما امروز دیگه منو اخراج وبرای همیشه ولم کرد میخوام بگم همیشه از خدا بخواهید نه از بنده او با خواندن این مطلب امیدوار شدم فهمیدم چطوری موفق بشم


   1. مهدی جان عزیز سلام
    بله دقیقا. شما باید یاد بگیرید که روی هیچ آدمی روی این زمین حساب باز نکنید. نه از تهدید هاشون نگران بشید و نه با وعده هاشون خوشحال بشید.
    امیدوارم پیروز باشید

 13. نظر حمید تختی درباره این موضوع :

  سلام من خدا دوستم بود همه چیز بهم داد تن سالم از همه هم سنو سالهام بهتر بودم قوی تر بودم همه چیز ورزشکار الانم الحمدالله هستم واقعا یه سرو گردن داشتم و دارم طوری که تنها کل کارهام انجام میدادم هیچ کس بجز خودش پشت سرم نبود پیش میومد به هیچ کسی ضعیف تر از خودم زور نگفتم و از خودم بزرگترم هیچ کس بهم زور نگفت چون نه برادر داشتم نه کسی که پشتم در بیاد فقط خودش بود واقعا هم سر بلند بودم همه جا اما در عوض بهترین مادر رو بهم داد که واقعا کل زندگیش دقدقش من بودم تحصیل کردم کارشناسی با کمکش گرفتم خیلی کمکم کرد خودم با چشم خودم میدیدم متوجه میشدم که خداوند چطور کمکم میکرد من ساده بودم یه جهای دستم گرفت که خودم کاملا حسش میکردم اما یکی از اون داشته ها مادر بود بهم داد که تو جوانی مادرم را گرفت داغ سختی دلم گذاشت بعد آن چند سال درس خوندم الان بیکارم فکر کن عمرم به فنا رفت الان شرمنده خانوادم شدم از بیکاری با مدرک و.. اینجا همه بند پ داشتن من اعتقاد نداشتم به این باور داشتم تا خدا نخواد نمیشه ولی دیدم همه هم سنام ازم سبقت گرفتن اونای که لایقش نبودن از من بهتر شدن من هیچ کجا از غیر خدا کمک نگرفتم بهم گفتن مغروره اما من نشنیدم ولی هرکس ازم کاری خواست باتمام وجودم قصد به کمک کردنش داشتم ولی اگر کارم به کسی افتاد کمکم نکرد الانم تنهام به خاطر مادرم خیلی وقته با خدا از ته دلم صحبت نکردم هنوزم حسش میکنم اما از زندگی سیر شدم نمیدونم چرا ازش فقط مرگ میخوام نمیدونم چرا حرفم نمیشنوه الان این یه حرف رو از ته دلم خواستم و این خواسته از سال93 هست و دارم الان هرچی بهم بده دلم مثل قدیم خوش نیست و نمیشه نمیدونم چرا اینا رو میگم شاید چون دیگه با خودش مستقیم حرف نمیزنم الان 30 سال دارم ولی نا امید از همه چی کارگری بیشتر از دستم نمیاد خفت و خاری هست بیشتر موندنم همون ادم قبل نیستم همیشه دستم به مردم دراز هست تن سالم مدرک بهم داد و… ولی باید برای یه لقمه نان التماس کنم کار میکنم نون بازوم میخورم ولی منت سرمم هست جایگاه خودم نیستم تا الانم به امیدش بودم اما ….


  1. حمید جان سلام
   وقتتون بخیر. امیدوارم مجددا به سایت سر بزنی و این پاسخ من را بخونید.
   منم مثلا شما فوق لیسانس روانشناسی گرفتم.بعد رفتم برای دکتری اقدام کردم.2 ترم روانشناسی خوندم و انصراف دادم.ولی به کار برنامه نویسی علاقه داشتم.بلد نبودم رفتم یاد گرفتم.هم طراحی سایت و هم سئو سایت. و خدا بهم کمک کرد اینقدر قوی کار کنم با کسی که میگه 20 سال سابقه طراحی سایت دارم من در کمتر از 2 سال جایگاه اون ها را بدست آوردم.
   و اصلا ناراحت نیستم بگم کلی درس خوندم و….. ببین به چی علاقه داری. چه کاری را دوست داری.شاید بلدش نباشی.یادش میگیری.
   شما باید باورهات را تغییر بدی.الان خودت را کسی می بینی که هیچ کاری ازش برنمیاد. اصلا به دنبال کارمندی نگرد.برو کارآفرینی کن.نمیگم برو شرکت و کارخانه تاسیس کن. خیلی توی اینستا متخصص و فقط با فروش فالوور کلی درآمد دارن.و خیلی ها مثل من با طراحی سایت.و شاید آموزش.برگزاری دوره های آموزشی و…

دیدگاهتان را بنویسید